KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13418292
nr 1341 8292
Akvarell
Sven Fredriksson, stilleben, 24x31 cm. Signerad
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:17:50
150 kr
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)